Vestel 55QA9700 Ultra HD (4K) TV
0 (0 Yorum) |
Marka: Vestel
Kategori: Televizyon
Fiyat/Performans
%0
Genel Puan
%0
Temel Özellikler
Ekran Boyutu
55 İnç
Çözünürlük Standardı
Ultra HD (4K)
Ekran
LED
Ses Çıkış Gücü (RMS)
20 W
Çıkış Yılı
Smart TV
Var
HD Uydu Alıcı (DVB-S2)
Var
HDR
EKRAN
LED
Ekran Tipi
Düz (Flat)
Ekran Boyutu
55 İnç
Ekran Boyutu (cm)
139 cm
Çözünürlük Standardı
Ultra HD (4K)
Ekran Çözünürlüğü
3840x2160
Yenileme Hızı (Yazılım)
SMR 3000
Yenileme Hızı (Gerçek)
50/60 Hz
HDR
HDR Özellikleri
Dolby Vision HDR10 HDR10+
Ekran & Görüntü Özellikleri
SES
Ses Çıkış Gücü (RMS)
20 W
Hoparlör Sistemi
2.0
Ses & Video Çözücüler
H.265/HEVC (4K/60p) Uydu Dolby Atmos DTS HD DTS Dolby Audio DTS:X
Ses Özellikleri
DTS Virtual:X Internal Subwoofer
Subwoofer
ALICILAR
Analog Alıcı
Karasal Alıcı (DVB-T)
Kablo TV (DVB-C)
HD Uydu Alıcı (DVB-S2)
HD Karasal Alıcı (DVB-T2)
BAĞLANTILAR
Dahili Wi-Fi
DLNA
Ethernet / LAN Kablo Girişi
USB 2.0 Girişleri
2 Adet
HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri
3 Adet
HDMI Özellikleri
HDMI Enhanced Audio Return Channel (eARC) HDMI Audio Return Channel (ARC)
HDMI-CEC
Dijital Ses Çıkışı
Optik
Ses / Kulaklık Çıkışı
Common Interface (CI+)
Analog/Kablolu Anten Girişi
1 Adet
Uydu Anteni Girişi
1 Adet
MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ
3D
Yok
Smart TV
Smart TV Özellikleri
Google Play Store Web Tarayıcı
Smart TV Uygulamaları
BeIN Connect Netflix Prime Video Turkcell TV+ YouTube
Uygulama Yükleyebilme
Dahili Kamera
Yok
Akıllı Etkileşim (Dahili)
Ses ile TV Kontrolü
Yayın Kaydetme (PVR)
Program Rehberi (EPG)
HbbTV
İşlemci Çekirdek Sayısı
4
İşletim Sistemi
Android TV
Diğer Multimedya Özellikleri
ENERJİ ve TASARIM
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G)
E
SDR Enerji Tüketimi (1000h)
64 kWh
HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G)
G
HDR Enerji Tüketimi (1000h)
123 kWh
Tüketim (Bekleme Modu)
0.5 W
Güç Tüketimi Özellikleri
Güç Tasarrufu Modu (Ekonomik mod)
Ekran Kalınlık Tipi
Standart
Ön Çerçeve Rengi
Siyah & Gümüş
Stand (Ayak) Tipi
İkili Ayak (Düz)
Tasarım Özellikleri
VESA Duvar Montaj Desteği (200x200 mm)
EBAT & AĞIRLIK
TV Genişliği (Ayaklı)
1234 mm
TV Yüksekliği (Ayaklı)
746 mm
TV Derinliği (Ayaklı)
245 mm
TV Genişliği (Ayaksız)
1234 mm
TV Yüksekliği (Ayaksız)
711 mm
TV Derinliği (Ayaksız)
TV Ağırlığı (Ayaklı)
14.28 kg
Toplam Ambalaj Ağırlığı
14.63 kg
GENEL ÖZELLİKLER
Çıkış Yılı
Öne Çıkan Özellikler
Android TV Vestel QLED TV
DÖKÜMAN/YAZILIM
Kullanım Kılavuzu (TR)
Vestel 55QA9700 Ultra HD (4K) TV Kullanım Kılavuzu (TR)
Toplam 0 Değerlendirme ( 0 Beğeni)
Henüz yorum yapılmamış. İlk değerlendirmeyi sen yap!
Yorum veya İnceleme Yaz
1 + 7 = ?
Vestel 55QA9700 Ultra HD (4K) TV Hakkında Sıkça Sorulan Sorular
Vestel 55QA9700 Ultra HD (4K) TV'nin ekran boyutu 55 inçtir, bu da yaklaşık 139 cm'ye denk gelmektedir.
Vestel 55QA9700 TV, Dolby Vision, HDR10 ve HDR10+ formatlarını destekleyen HDR özelliğine sahiptir.
Vestel 55QA9700 TV'nin ses çıkış gücü 20 W RMS'dir ve 2.0 hoparlör sistemi, dahili subwoofer, Dolby Atmos, DTS HD, DTS:X ve DTS Virtual:X gibi ses teknolojilerini içerir.